lek. Dariusz Żogała

lek. Gabriela Górska

W Ośrodku Rehabilitacyjno-Leczniczym wykonywane są  zabiegi rehabilitacyjne we wszelkich schorzeniach narządu ruchu o charakterze przeciążeniowym lub przewlekłym.

W przypadku dolegliwości bólowych związanych  z narządami ruchu, bólem kręgosłupa czy stawów zapraszamy do skorzystania z naszej Poradni Rehabilitacyjnej. W jednym miejscu uzyskają Państwo poradę lekarza specjalisty oraz skorzystają z zaplecza rehabilitacyjnego Ośrodka.

Ośrodek zatrudnia doświadczonych lekarzy oraz fizjoterapeutów. Swoją wiedzą i zaangażowaniem pomagają oni w przywracaniu pacjentom optymalnej sprawności fizycznej w sposób skuteczny, szybki i komfortowy.

Do dyspozycji Pacjentów jest sala gimnastyczna, system bloczków, dźwigni i podwieszek, zabiegi z zakresu hydroterapii, zestaw do krioterapii miejscowej, lasery, aparaty do elektroterapii i magneterapii. Pacjentom oferujemy pełen zakres usług rehabilitacyjnych.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą z zakresu rehabilitacji. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce "Rehabilitacja".

Informacji udziela Rejestracja, Poradnia Rehabilitacyjna, tel. 32 226 45 63